Постачальникам

 Компанія Метал профіль розширює мережу і відкрита до співпраці з постачальниками. Ми завжди шукаємо ідеальні умови роботи, які б підходили усім сторонам, та готові розглядати пропозиції.

 

Наші фахівці пропонують взаємовигідну та ефективну взаємодію для всіх, хто хоче стати нашим Постачальником і частиною команди лідерів ринку.

 

Як ми працюємо:

 

Співробітники компанії Метал Профіль регулярно тримають руку на пульсі новинок продукції, коригуючи асортимент під запит покупців. При цьому завжди враховуються особливості українського ринку. Серед характеристик, за якими вибираються постачальники: надійність, вартість продукції, робота за міжнародними стандартами і, що дуже важливо, дотримання поставлених термінів.

 

Як оформити пропозицію від Постачальника:

 

Для того, щоб ми відразу зрозуміли один одного, і швидше дійшли згоди про формат та умови співпраці, у провозиції повинна бути вказана наступна інформація:

  1. Чим пропонований вами товар унікальний і відрізняється від іншого, вже наявного в нашій компанії?
  2. Чому цей товар потрібно додати в наш асортимент?


Також вам слід підготувати пропозицію по асортименту і вартості, вказавши закупівельні та рекомендовані роздрібні ціни.

 

Розкажіть про свою компанію у вигляді презентації: які напрями її діяльності, історія, клієнти, конкуренти, а також вся додаткова інформація, яка, на ваш погляд, розкриває ваше підприємство.

 

Чим докладніше ви розкажете про те, як ви бачите нашу співпрацю, тим швидше ми зможемо сформулювати вигідний для вас і нас формат. Ми завжди йдемо назустріч нашим Постачальникам і забезпечуємо кожному індивідуальний підхід.

 

Свої пропозиції надсилайте на пошту: office@mprofil.com.ua

Замовлення та консультації за телефоном:
Знайти нас на карті Написати на пошту Передзвоніть мені