Про компанію

Компанія «Метал Профіль», заснована в 1992 році як підприємство дрібнооптової торгівлі металопрокатом. Ми належимо до числа перших українських компаній-виробників профнастилу, металочерепиці та інших покрівельних і оздоблювальних матеріалів.

Історія розвитку

Наша компанія починала з торгівлі оцинкованим листом і рулоном з цинковим і цінковополімерним покриттям. За цей час фахівці компанії набули досвіду і кваліфікацію, що дозволяють вільно орієнтуватися в пропозиціях ринку тонколистового прокату з покриттям, і вибирати найкращу сировину для власного виробництва.

Співпраця з покупцями, виробниками холоднокатаного тонколистового прокату, дозволило, в свою чергу, зробити вибір такого обладнання і технологій, які дозволяють випускати продукцію, що відповідає всім вимогам споживача, при цьому зберігаючи ціну доступною.

Фото: Цех з виробництва профнастилу

Досягнення

Компанія «Метал Профіль» реалізує власну продукцію не тільки в Київській області, а й в інших областях України.

Серед наших постійних покупців торгові мережі будматеріалів, великі будівельні організації та підприємства. Ми пишаємося тим, що за весь час існування нашої компанії на ринку України ми маємо масу позитивних відгуків від клієнтів про нашу роботу, і більшість наших індивідуальних замовників рекомендують нас своїм друзям. Пропонуємо особливі умови співпраці для оптових покупців і дилерів.

Наші об'єкти: ТРЦ "Більшовик", "Термінал", "Піраміда" і ін.

Постачальники

Компанія «Метал Профіль» співпрацює з провідними виробниками оцинкованої сталі, оцинкованої сталі з полімерним покриттям, а також, з постачальниками комплектуючих для монтажних робіт. Серед постачальників такі компанії як:

- Метінвест;
- ArcelorMittal;
- Marcegaglia;
- Модуль;
- І інші.

Ми завжди відкриті до співпраці з новими постачальниками.

Наші постачальники: Метінвест, ArcelorMittal, Marcegaglia і інші

Замовлення та консультації за телефоном:
Знайти нас на карті Написати на пошту Передзвоніть мені