Оптовикам і дилерам

 За 25 років на ринку компанія Метал Профіль заслужила відмінну репутацію серед дилерів всієї України. Займаючи лідерські позиції з виробництва профнастилу, металочерепиці та профілів для швидкомонтованих будівель, ми пропонуємо вигідні умови співпраці з реалізації продукції.

 

Що ми пропонуємо:

     відмінне співвідношення ціни і якості по ринку;

     швидку поставку на вигідних умовах;

     не тільки технічна підтримка, але також інформаційна та рекламна;

     надання рекламної продукції усім дилерам.

 

Сучасний вигідний бізнес

 

Дилери Метал Профіль за рахунок тісної співпраці з нами вивели свій бізнес на високий дохід. Наші клієнти цінують нас за сучасне виробництво та 10-річну гарантію на продукцію. Ми використовуємо метал провідних світових постачальників. Співпраця з нами - взаємовигідне  рішення для дилерів по всій Україні.

 

Рекламна та інформаційна підтримка

 

Ми надаємо нашим дилерам всі інформаційні матеріали та рекламуємо точки продажу на нашому сайті. Ми дбаємо про те, щоб у дилерів було достатньо зразків, каталогів, стендів та інших інформаційних продуктів. Дилери регулярно отримують інформаційну розсилку з новинами на пошту.

 

Також Метал Профіль проводить лекції і сприяє розвитку своїх дилерів через навчання.

 

У кожного дилера є свій онлайн-кабінет, в якому можна контролювати безліч процесів та показників без участі менеджера: перевірити, скільки залишилося сировини, який стан замовлень, взаєморозрахунки, сервіс розрахунку покрівлі та інші.

 

Своєчасне виробництво і доставка

 

За рахунок того, що на нашому складі постійно багато сировини, ми забезпечуємо швидку доставку по всій Україні на авто з особистого автопарку. Співпраця з Метал Профіль - це повний пакет послуг, тому наші дилери завжди залишаються задоволені роботою з нами.

 

Індивідуальні ціни і бонуси для дилерів

 

Ми цінуємо співпрацю з нашими дилерами, тому надаємо лояльні ціни та готові підібрати ідеальний варіант партнерства з кожним. Метал Профіль тримає руку на пульсі цінової політики ринку, але в той же час готовий надати ексклюзивні цінові умови для участі в тендерах на великих об'єктах будівництва.

 

Залиште заявку, і ми обговоримо разом з вами умови взаємовигідного співробітництва.

Замовлення та консультації за телефоном:
Знайти нас на карті Написати на пошту Передзвоніть мені