Монтаж металочерепиці: до чого бути готовим

Монтаж металочерепиці: до чого бути готовим

Металочерепиця на українському ринку близько 30 років, і за цей час встигла завоювати лідерські позиції серед всіх покрівельних матеріалів. Покрівля з металочерепиці має масу переваг, серед яких - легкість монтажу, міцність і відносно невисока вартість. Але що приваблює більше - так це її естетичні можливості, які дійсно вражають! І щоб в цьому переконатися, досить просто подивитися на дахи будівель, повз які ви щодня проходите.

 

Чим добра металочерепиця

 

Варто будівельним бригадам лише поставити запитання "Чому варто віддати перевагу саме металочерепиці від виробника?", як вони називають мінімум 5 переваг цього матеріалу.

 

В першу чергу, цей варіант найбільш вигідний фінансово. Особливо помітна демократична ціна профнастилу, якщо порахувати, що експлуатація покрівельного покриття - 50 років у середньому. По-друге, цей матеріал має невелику вагу, що спрощує і транспортування, і монтаж. А ще за рахунок своєї легкості металочерепиця не дає навантаження на стіни будинку.

 

Звичайно, ключовим фактором вибору цього покриття є його міцність. Ні механічні пошкодження, ні ультрафіолет, ні різні зливи і снігопади не страшні такій покрівлі.

 

Також матеріал дозволяє дати волю фантазії і облаштувати дах так, як душа забажає! Тільки подивіться на різні варіанти покрівлі з металочерепиці в Києві і інших містах, стільки форм і кольорів доповнюють екстер'єр будівлі!

А ще цей матеріал пожежобезпечний і не горить, що теж дуже важливо.

Все це зробило металочерепицю фаворитом, як серед будівельників, так і споживачів.

 

Як вибрати металочерепицю

 

В ході будівництва перед усіма постає питання: "Яку купити металочерепицю". Адже її вибір чималий, і всім хочеться вкластися в якісний продукт, і більше не перейматися щодо покрівлі будинку мінімум 50 років.

Для цього потрібно вникнути в специфіку матеріалу і перспективи використання покриття.

 

Наскільки міцним буде покриття, і як довго вам прослужить, залежить від товщини цинкового шару: чим цей показник більше, тим більш довговічним буде дах.

 

Метал Профіль пропонує виключно високоякісні матеріали від постачальників, з якими нас пов'язують роки співпраці. Ми даємо гарантію на те, що через довгі роки покрівля буде виглядати не гірше, ніж в перший день.

 

Товщина сталевої основи також має значення: якщо цей шар занадто тонкий, то, швидше за все, на ньому утворюються вм'ятини, а згодом - корозія.

 

Нюанси покрівлі з металочерепиці, про які вам слід знати

 

Звичайно, як і в будь-якому покрівельному покритті, у використанні металочерепиці є певні нюанси. Наприклад, слабка шумоізоляція. Тому, встановлюючи дах з цього матеріалу, подбайте про те, щоб задіяти додаткові шумопоглинаючі матеріали (часто це мінеральна вата, яка, до того ж, має і теплоізоляційні властивості). Інакше навіть мінімальний шум буде чути у всьому будинку.

 

Також при монтажі металочерепиці важливо не забувати про снігозатримувачі, оскільки є ризик сходження снігу взимку.

 

Звертаючись до компанії Метал Профіль ви можете бути впевнені в якості наданої металочерепиці. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками, які надають багаторічну гарантію на свою продукцію. Регулярно наша компанія проводить тренінги та семінари для будівельників, навчаючи монтажу металочерепиці та інших покриттів. Адже тенденції будівництва змінюються регулярно, і дуже важливо тримати руку на пульсі