Монтаж профнастилу

Монтаж профнастилу

Напевно, серед усіх можливих варіантів зекономити на будівництві, економія на покрівлі - одна з найбільш ризикованих. Ви можете побудувати будинок із якісних матеріалів, а потім довірити покрівельні роботи сумнівним фахівцям, і все - є ризик зіпсувати все розпочате і втратити вкладені у будівництво кошти.

 

Без якісної покрівлі будь-яка будівля почне руйнуватися при першому ж сильному дощу чи снігопаді. Тому для власника будівлі питання покрівельних робіт стає ключовим. Як розрахувати навантаження? З якого матеріалу зробити дах? Де взяти команду професіоналів?

 

Одним з найбільш популярних на сьогодні покрівельних рішень є профнастил. Невисока вартість та легкість, простий монтаж профнастилу зробили його прекрасним варіантом покрівельного покриття. Крім того, під нього не потрібен ні дорогий фундамент, ні важкі несучі конструкції. Якщо дотримуватися всіх інструкцій від виробника, то встановити покрівлю можна і самостійно. Однак ми рекомендуємо все ж звернутися до професіоналів.

 

Як вибрати, який купити профнастил?

 

Головний фактор, від якого варто відштовхуватися, це товщина металу: чим вона більше, тим більш стійкий до корозії матеріал. Компанія Метал Профіль перевіряє якість продукції на кожному етапі виробництва, тому наш профнастил від виробника жодного разу не підводив!

 

Гарантійний термін наших виробів починається від 50 років. У виробництві задіяний металопрокат високої якості з сучасним полімерним покриттям, завдяки якому сталь і цинк захищаються від зовнішнього впливу, механічних пошкоджень, ультрафіолету.

 

Крім переваги в міцності і стійкості, профнастил ще й відомий естетичним різноманіттям.

 

Поради щодо покрівельних робіт

 

Спочатку - гарантія, потім - монтаж

 

Сумлінні фахівці забезпечують гарантію на свої вироби мінімум на півстоліття, і зацікавлені в тому, щоб їх покрівля служила якомога довше. Якщо бригада не поспішає з гарантіями, кажучи, що "все залежить від різних факторів", задумайтеся, чи варто довіряти їм найважливішу частину будівлі.

 

Тільки якісні матеріали, економити не можна

 

Добросовісні бригади ніколи не запропонують невідомі аналоги сумнівного походження замість продукції від надійного виробника. Як правило, в таких "аналогах" корозія проявляється вже через рік, а ні про яку міцність та товщину металу і мови не йде.

 

Вибираючи профнастил, дивіться, щоб його довжина перекрила дах до карнизу, і ще залишалося буквально 50 мм на звис. За рахунок такого рішення при монтажі ви збережете себе від появи поперечних стиків. Якщо відстань виходить надто великою, тоді виберіть такі листи профнастилу, які було б зручно переміщати та піднімати на дах.

 

Постійне вдосконалення професійності майстрів

 

Тренди будівництва регулярно змінюються, і сучасні бригади тримають руку на пульсі нових матеріалів, технологій та методів роботи. Саме тому Метал Профіль проводить семінари для будівельників, підвищуючи їхні професіоналізм. Завдяки більш ніж 20-річному досвіду співпраці з різними бригадами, ми можемо рекомендувати своїм клієнтам топових покрівельників, як роботах яких ми впевнені.

 

Підійшовши до вибору профнастилу та будівельної бригади з усією відповідальністю, ви забезпечите собі надійне покрівельне покриття та спокій на довгі роки!