Інформація покупцям

Інформація покупцям

Метал Профіль - компанія з більш ніж 25 річним досвідом на ринку. У 1992 році ми одні з перших почали виробляти профнастил, металочерепицю та інші покрівельні оздоблювальні матеріали.

 

За цей час ми співпрацювали з величезною кількістю постачальників і дилерів, що дозволило нам сформувати власну базу перевірених партнерів. Співпрацюючи з нами, всі сторони отримують більше, ніж просто матеріали. Це  інформаційна та рекламна підтримка,  швидка доставка транспортними засобами з особистого автопарку.

 

Ми починали із торгівлі оцинкованим листом і рулоном з цинковим та цинково-полімерним покриттям. Тепер наші професіонали - одні з кращих на ринку,  хто розбирається у пропозиціях тонколистового прокату з покриттям та вміє підібрати найкращу сировину для виробництва.

 

Завдяки співпраці з виробниками холоднокатаного тонколистового прокату, Метал Профіль випускає максимально сучасну продукцію, ціна якої відповідає якості.

 

Переваги компанії Метал Профіль:

     співвідношення ціни і якості: за 25 років на ринку ми навчилися розбиратися у продукції, та даємо 10-річну гарантію на неї;

     20 ліній з виробництва профнастилу та металочерепиці;

     індивідуальний підхід до партнерів. Ми цінуємо кожного клієнта, підбираючи ідеальне за ціною та іншими параметрами рішення. Постійним клієнтам робимо знижки.

     повна комплектація та доставка продукції;

     високотехнологічне виробництво, що дозволяє в короткі терміни виконати навіть найскладніше замовлення.

 

Наші досягнення

 

Ми працюємо не тільки по Києву, але і по всій Україні, співпрацюючи з торговими мережами будматеріалів, великими будівельними організаціями і підприємствами. Серед наших об'єктів: ТРЦ "Більшовик", "Термінал", "Піраміда" та інші.

 

Ми не приховуємо, що ретельно підходимо до вибору постачальників, адже це наше обличчя. Тому серед наших партнерів тільки перевірені роками компанії:

- Метінвест;

- ArcelorMittal;

- Marcegaglia;

- Модуль;

та інші.

 

Продукція компанії:

Метал Профіль пропонує своїм клієнтам, як популярну на ринку, так і вузькопрофільну продукцію.

 

     металочерепиця: найпопулярніше дахове покриття на сьогодні;

     профлист: застосовується в оздобленні фасадів, встановленні парканів, збірці побутових будівель тощо;

     металевий сайдинг: використовується для оновлення фасадів, обробки промислових складських об'єктів, для огорож і тд;

     водостічні системи: ми пропонуємо водостічні системи круглого і прямокутного перерізу, а до них усі комплектуючі;

     фасадні касети та європанелі;

     комплектуючі елементи